ATV pneumatika SUNF A-021, 25x10-12

ATV pneumatika SUNF A-021, 25x10-12

Popis:

ATV pneumatika SUNF A-021

Univerzální silniční 4-plátnová radiální zadní pneumatika pro sportovní a užitkové čtyřkolky, s dobrou ovladatelností a vysokou přilnavostí na tvrdých površích a asfaltu. Sun-F A-021 využívá proprietární středně měkkou směs s 8,5 mm hloubky vzorku, poskytující optimální rovnováhu mezi opotřebením a přilnavostí. Pneumatiky Sun-F A-021 jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají specializovanou silniční pneumatiku za velmi příznivou cenu.

Pneumatiky Sun-F A-021 jsou díky vynikající trakci zároveň skvělou volbou pro závody, tam, kde klasické offroadové pneumatiky nejsou povolené, například pro flat-track apod. Tato pneumatika je schválena pro TT a dirt-trackové závody, a používá se například i v seriálu Robby Gordon Stadium Super Series. Sun-F A-021 je zárukou vysoké výkonnosti a trvanlivosti.


 Vlastnosti:

  • 4-plátnová extrémně lehká radiální konstrukce
  • Hloubka vzorku 8,5 mm
  • Předvídatelné jízdní vlastnosti
  • Trvanlivá středně měkká směs s vysokou trakcí
  • Optimální rovnováha mezi opotřebením a přilnavostí
  • Schválena pro silniční použití

 

O firmě Sun-F Tires

Sun-F Tires je výrobce výkonných terénních pneumatik pro čtyřkolky, side-by-side, motokáry a terénní motocykly. Firma Sun-F Tires své pneumatiky neustále testuje na závodních tratích a získané informace využívá na vývoj širokého sortimentu cenově dostupných pneumatik pro široké použití.

 

Výrobce: Sun-F

Cena s DPH: 2 289,00 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.

Essox-tlacitka-web-essox-splatky-130x40

 

Košík je prázdný.

Cetelem-penize

zboží v e-shopu: 336 e-shop systém banan.cz